FAQ

Informacje zakupowe

Zasady sprzedaży

Jeśli masz pytania, zapraszamy do zapoznania się z regulaminem, warunkami prywatności, polityką cookies oraz zasadami sprzedaży.

Jak długo będę czekał na moją przesyłkę?

Zgodnie z regulaminem mamy do 4 dni roboczych na wysłanie towaru od momentu zaksięgowania wpłaty. Dokładamy wszelkich starań, aby odbyło się to szybciej, ale nie zawsze towary znajdują się na stanie sklepu i wówczas musimy je ściągnąć z magazynu centralnego.

Czy wysyłacie za granicę?

Obecnie sklep jest w fazie testowej i oferuje wysyłki jedynie na terenie Polski. Jeśli jesteś zainteresowany dostawą za granicę, prosimy o kontakt mailowy.

Jakie metody dostaw oferujecie?

Mamy dwie metody dostawy: za pośrednictwem firmy kurierskiej lub do paczkomatów InPost.

Informacje na temat płatności

Jakie metody płatności oferujecie?

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i oferujemy bardzo szerokie możliwości zapłaty za zakupione towary. Obsługujemy karty kredytowe, płatności przelewami elektronicznymi i płatności BLIK.

Czy zakupy w waszym sklepie online są bezpieczne?

Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy w naszym sklepie były bezpieczne. Stosujemy bezpieczne połączenia SSL/HTTPS, dane przechowujemy tylko u sprawdzonych i bezpiecznych dostawców usług, a płatności obsługuje jeden z liderów rynku tego sektora – firma POLCARD.